سلام ، به سایت خیریه امام هادی (ع) خوش آمدید
تلفن واتساپ و ایتا: 09912709373
شماره ثبت : 18119

سنگ بنای خیریه

سنگ بناي اوليّه مؤسسه خيريه حضرت امام هادي عليه السلام به دهه 1340 و تأسيس صندوق قرض الحسنه امام هادي عليه السلام باز ميگردد. اين صندوق كه توسط عده اي از خيرين براي رسيدگي به حوائج نيازمندان تأسيس و در سال 1352 به شكل رسمي ثبت گرديده بود ،وبه مرور زمان ، براي هيأت موسسين مشخص گرديد كه براي رسيدگي به ساير حوائج اين عزيزان نياز به وجود نهاد ديگري است ،كه با خدمت رساني مداوم كمكي هرچند كوچك براي امرار معاش آنان باشد.

اين موضوع دليل اصلي تأسيس مؤسسه خيريه حضرت امام هادي عليه السلام در سال 1372 گرديد ، كه با مرور زمان و افزايش تعداد دوستان علاقمند به همكاري، حيطه فعاليت خود را گسترش داده و امروز درحال خدمت رساني به بيش از 350 خانواده با حدود 1000 نقر عضو مي باشد. طبق اساسنامه مدون، مؤسسه مي تواند جهت كمك به هر گونه نيازها از جمله خدمات رساني در مواردي مانند بيماري ، هزينه هاي تحصيلي ، هزينه تهيّه مسكن به شكل استيجاري وتملكي ، هزينه هاي تشكيل خانواده از جمله جهيزيه وساير خدمات به خانواده ها اقدام نمايد، كه البته همه تحت نظارت مستقيم هيات امناء صورت ميگيرد.

علي رغم انتخاب و حضور مدير عامل و هيئت مديره تمام تصميمات در اين مؤسسه بصورت جمعي و توسط هيات امناء و پس از مشورت و بررسي دقيق و همه جانبه اتخاذ ميشود. و هيچ تصميمي هر چند كوچك توسط يك فرد و يا گروه كوچكي از افراد اخذ نشده و هدف از اين امر تنها جلو گيري از اشتباهات ناخواسته و مهمتر از آن تأكيد و عمل نمودن به سنت حسنه و موكد ( شورا ) مي باشد.

طبق اين اصل امور جاري مؤسسه نيز توسط شوراهايي متشكل از اعضاي هيأت امناء به صورت منظم و مداوم عصر روز شنبه هر هفته برگزار مي گردد، و چنا نچه گفته شد بر طبق مفاد تصويبات اين جلسات، حضور هر يك از بزرگواران كه مايل به آشنايي ، بررسي و يا خدمت رساني باشند، بلامانع ، و البته مورد استقبال هيأت امناست.

خیریه امام هادی(ع)

هيأت امناء در همين مقال ، فرصت را غنيمت شمرده و از كليه عزيزان علاقمند به خدمت و به ويژه جوانان عزيز دعوت مي نمايد تا در اين جلسات هفتگي حضور به هم رسانيده ، از نزديك با فعاليت هاي مؤسسه آشنا گرديده و در آمدن به عضويت هيأت امناء مؤسسه خيريه حضرت امام هادي (ع) ، در اين راه همراهي نمايند. هيأت امناء باور دارد كه هيچ قدمي در اين راه ، بدون اجر و جبران نخواهد ماند، و بركت را بر همه بخش هاي زندگي صاحب آن قدم جاري خواهد كرد،

 انشاء ا…